На Буковині підприємець виготовляє баггі для української армії: попросили військові у соцмережах

В Чернівецькій області підприємець безкоштовно виготовляє баггі для української армії. Такі машини можуть допомогти швидко доставити зброю чи забрати пораненого.

Про це в коментарі Суспільному сказав підприємець Володимир Садик.

Володимир Садик займається металовиробами. Разом з друзями вирішили спроєктувати перше баггі для розваги. Його дочка опублікувала фото машини у своєму Instagram та запропонувала військовим забрати баггі. Охочих виявилось більше. Відтак Володимир почав збір грошей на машини.

Військові попросили у соцмережах. На Буковині підприємець виготовляє баггі для української армії
Фото: Суспільне Буковина

Одне баггі важить приблизно 600 кілограмів. Для виробництва використовують металеві труби та автомобільні запчастини радянських ВАЗів. Це для того, щоб легше та дешевше відремонтувати, каже Володимир. Керувати такими машинами можуть всі, хто вміє водити легкове авто.

"Це саме мобільний транспорт — підвезти когось, швидко поїхати. Ми хочемо зробити каркас іншим, щоб можна було перевезти раненого", — каже Садик.

Володимир Садик за кермом баггі
Володимир Садик за кермом баггі. Фото: Суспільне Буковина

За два тижні можуть виготовити три таких баггі. Машини роблять безкоштовно, втім збирають гроші на деталі. У цьому йому допомагає донька. Авто назвуть іменем благодійника чи організації, яка зробить найбільший внесок.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації