На 25 березня скликається 4 сесія Чернівецької міської ради: які питання розглянуть депутати?

БУДЕ ГАРЯЧЕ /

25 березня 2021 року об 11:00 годині в сесійній залі скликається 4 сесія Чернівецької міської ради VIII скликання.

Як повідомляє прес-центр Ратуші, на розгляд сесії вноситься 55 питань, зокрема:

- Про розгляд електронної петиції №45 гр.Васильєва Є.В. “Збільшення кількості зелених насаджень у м. Чернівцях”.

- Про затвердження концепції “SMART CITY ЧЕРНІВЦІ 2025” Про затвердження Програми розвитку міського пасажирського транспорту в м.Чернівцях на 2021-2023 роки.

- Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста Чернівців та здійснення внесків до їх статутних капіталів на 2017-2022 роки (покриття збитків, які виникли на комунальних підприємствах внаслідок неефективного мененджменту та інші заходи).

- Про внесення змін та доповнень в додаток 3 Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в м.Чернівцях на 2017-2021 роки “Комфортне місто”.

- Про затвердження Статуту комунального підприємства “Містосервіс” та внесення змін в раніше прийняте рішення.

- Про реалізацію Програми розвитку культури міста Чернівців на 2018-2020 роки “Чернівці – місто культури”

- Про затвердження Статуту комунальної бюджетної установи “Чернівецька централізована бібліотечна система” Про внесення змін до Програми “Захист” Чернівецької територіальної громади на 2019-2021 роки.

- Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Чернівецької територіальної громади.

- Про затвердження звіту про виконання міського бюджету міста Чернівці за 2020 рік.

- Про внесення змін до рішення Чернівецької міської ради VIII скликання від 29.12.2020 р. №19 “Про бюджет Чернівецької міської територіальної громади на 2021 рік”.

- Про ненарахування суб’єктам господарювання, які провадять діяльність на ринках міста Чернівців, плати за послуги, з утримання торговельних місць в належному стані впродовж дії на території Чернівецької області обмежувальних протиепідемічних заходів, встановлених 1 березня 2021 року.

- Про затвердження Положення про Молодіжний парламент при Чернівецькій міській раді та інші.


Коментарі:
Більше новин по темі: