Молодь закликають долучитись до онлайн-опитування у 4-х громадах Чернівецької області

Сьогодні МКУ Молодіжний центр Чернівців «Резиденція молоді» за підтримки UNFPA Ukraine розпочали онлайн-опитування молоді. Мета — дослідити запити та потреби молоді, що проживає в 4-х територіальних громадах (Чернівецькій, Вижницькій, Новодністровській та Боянівській) і врахувати ці результати у подальшій роботі Резиденції молоді: для планування заходів та інших активностей.

Опитування проходить на платформі Індексу благополуччя молоді.

Взяти участь може кожна молода людина віком від 15 до 35 років, яка проживає в одній із вище згаданих 4-х територіальних громад.

Аби долучитись потрібно перейти за посиланням - https://www.youthwellbeing.in.ua/cities/chernivtsi, зареєструватись і відповісти на запитання. Це займе максимум 5 хвилин.

Кожен учасник опитування зможе отримати рандомний приємний бонус від партнерів Резиденції молоді — соціально відповідального бізнесу та ін. установ:

1. Один безкоштовний квиток на будь-який фільм (окрім прем‘єрних) від мережі кінотеатрів «Smart Cinema».
2. Одна безкоштовна кава від мережі кав'ярень «Bacara Coffee».
3. Батончик від компанії «Гавра».
4. Ваучер на безкоштовну піцу 30 см у разі замовлення на 299 грн від мережі ресторанів «Pronto Pizza».
5. Ваучер на 30% знижки на продукцію компанії «ARTFOUR».
6. Безоплатні поштівки, стікери, магніти або знижки на придбання набору артпоштівок чи артмагнітів від компанії «UartCards & Magnets».
7. Безкоштовний квиток на виставу в Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської.

Аби отримати бонуси необхідно відповісти на запитання, наприкінці зроби скрін, що опитування пройдено та надіслати його в Telegram-чат Резиденції молоді. Посилання на нього буде безпосередньо на сайті, після відповідей на всі запитання.

Опитування триватиме 1 місяць.

Контактна особа щодо опитування – Світлана Олексійчук, тел. 0950438904.

Індекс благополуччя молоді розроблено фахівцями Фонду ООН у галузі народонаселення й Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М. В. Птухи НАН України. Визначення ІБМ для муніципалітетів дозволяє швидко та зручно досліджувати стан молоді у місті. На основі цих даних можливо вдосконалювати молодіжну політику та проєкти для розвитку молоді. Опитування покликане спонукати молодих людей активніше долучатись до ухвалення рішень на місцевому рівні.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації