Містом побратимом Чернівців на рівні муніципалітетів стало французьке місто Мец

Чернівці отримали нового міжнародного партнера, одноголосним рішенням побратимство з нашим містом офіційно встановив муніципалітет міста Мец, Франція. Таким чином, в Чернівцях з'явився перший офіційний французький партнер на рівні муніципалітетів. Дякуємо громаді міста Мец та міському голові François Grosdidier за підтримку України та бажання розвивати співробітництво між нашими двома громадами.

Як написав на своїй сторінці у Фейсбук Директор соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міськради Сергій Бостан, співпраця між містами розпочалась між студентськими і науковими колами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Університетом Поля Верлена за сприяння Асоціації "Echanges Lorraine Ukraine" (Обміни Лотарингія Україна).

Він подякував президентові Асоціації Violeta Moskalu за послідовну підтримку двосторонніх відносин і сприяння в налагодженні партнерства.

Місто Мец, Франція

Місто Мец є адміністративним центром регіону Лотарингія, має значну історичну та культурну спадщину. Регіон межує з трьома країнами і має великий досвід в реалізації транскордонного співробітництва. Мец є важливим комерційним центром Північної Франції з найбільшою в країні Федерацією роздрібних торговців і підприємців.

Останніми роками Мец просуває амбітну політику розвитку туризму, урбаністики та просторового планування, інформаційних технологій та автомобільної промисловості.

За досить короткий час були проведені неодноразові онлайн зустрічі з партнерами, за підтримки та участі Чернівецького міського голови Роман Клічук.

“Наразі готуємось до візиту французької делегації в Чернівці та підписання Договору про побратимство. Переконаний, що партнерство між двома містами дасть поштовх в реалізації спільних проектів та налагодження продуктивних зв'язків. Viribus Unitis!”, - зазначив Сергій Бостан.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації