Місто продовжує жити і розвиватися, незважаючи на війну - Мер Чернівців Роман Клічук підбив підсумки тижня

Цей тиждень виявився доволі насиченим. Про що мова - у традиційному дайджесті

Розпочали роботи по оновленню скверу, що по вулиці Кордуби. Незабаром там буде сучасний та комфортний громадський простір. Усі ремонтні роботи фінансуватимуть меценати

✅ Справжні друзі підтримують у найскладніші часи. Місто-побратим Дюссельдорф вкотре передав гуманітарну допомогу для громади Чернівців. Йдеться про продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни тощо.

Зустрівся зі студентами географічного факультету ЧНУ. Говорили про перспективи розвитку туристичного бізнесу в Чернівцях і роль національного університету у житті міста. Спільними зусиллями бізнесу, громади і влади зробимо Чернівці одним з найбільш процвітаючих, комфортних та туристично привабливих міст України.

У Чернівцях відкриють Музей науки. Це стане можливим завдяки спільній ініціативі Малої академії наук, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Чернівецької міської ради та Чернівецької обласної ради. Інноваційний простір стане центром дозвілля, навчання та розвитку для наших дітей.

Ми продовжуємо демонтувати незаконно встановлені рекламні конструкції. Вони захаращують вулиці, проїжджі частини, пішоходні зони. Все це додає місту відчуття занедбаності. Загалом знесли вже понад 100 таких конструкцій. Місто має бути охайним, доглянутим та безпечним для мешканців і гостей.

Цього тижня наші школярі, гімназисти і ліцеїсти, шановні вчителі завершили навчальний рік. Це був для кожного з нас найскладніший рік, адже війна змусила переглянути наші цінності і зрозуміти, що насправді важливо. Але ми подолаємо усі труднощі, Україна переможе🇺🇦

Впродовж тижня Міськшеп провів ямковий аварійний ремонт 11 вулиць, серед них - Винниченка, Чкалова, Авангардна, Київська, Заставнянська тощо. Змонтовано більше 50 нових дорожніх знаків. Почали відновлювати дорожню розмітку фарбою та пластиком у нічний час. Повнітю відновлена дорожня розмітка по вул. Героїв Майдану.

Чернівцями відтепер можна пересуватися електросамокатами Bolt! Зручний, дешевий та екологічно чистий засіб пересування, який, переконаний, сподобається мешканцям і гостям міста!


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації