Міський голова, всі заступники, секретар виконкому, секретарка міської ради відмовилися від використання службових машин, хоча вони за ними закріплені, - секретар виконкому Ратуші Добржанський

ПРОЦЕС РУШИВ /

Автопарк Чернівецької міської ради нараховує 25 автомобілів, 6 з яких планують виставити на публічні торги. Про це у програмі Суть Речей розповів секретар виконавчого комітету Чернівецької міської ради Сергій Добржанський.

«Ми зараз проводимо процес оцінки автомобілів і будемо виставляти на публічний аукціон наші автомобілі. Так що закликаю усіх бути активними. Машини справді у хорошому стані», – зазначив Сергій Добржанський.

Як додав секретар виконкому, процес скорочення автопарку міськради уже розпочали, бо утримання його обходиться міському бюджету у "серйозну копійку".

Окрім того, Сергій Добржанський розповів, що міський голова, всі заступники, секретар виконавчого комітету міської ради, секретарка міської ради відмовилися від використання службових машин, хоча вони за ними закріплені. Також він розповів, що був здивований тим, що у начальників окремих відділів, управлінь, департаментів, були машини, які привозили їх з дому на роботу, з роботи додому, в тому числі й у вечірній час.


Коментарі:
Більше новин по темі: