Міський голова Чернівців напередодні Великодня зустрівся з родинами полеглих Героїв

Міський голова Чернівців Роман Клічук напередодні Великодня зустрівся з родинами полеглих наших Героїв в українсько-російській війні, яка й досі триває на сході країни. Зустріч була важливою і важкою, зазначив міський голова на своїй сторінці у Фейсбук.

"Я вперше запросив родини загиблих, щоб познайомитися і щоб з перших вуст почути про проблеми, з якими вони зіштовхнулися. Родини різні, люди різні — проблеми схожі: у когось тече дах, хтось не може доробити ремонт, проблеми з пільговим перевезенням, земельні питання, медичне обслуговування", - зазначив мер міста.

"На зустрічі зі мною ще були присутні директор департаменту соцзахисту, начальник управління охорони здоров‘я та директор ДМБК. Коли люди розповідали про свої проблеми — вони плакали.

Найбільше мене вразило те, що я почув від родин, як вони постійно зазнають образ та принижень від людей у своєму оточення, в різних інстанціях. Неможливо вкласти це в голові!

Як можна вести себе подібним чином з людьми, які втратили близьких у війні?

Не можу ніяк вгамувати біль їх втрати, але обіцяю докласти всіх зусиль, щоб допомогти з вирішенням проблем", - зазначив Роман Клічук.


Коментарі:
Більше новин по темі: