ЧернівціміськШЕП сплатить 1,5 мільйона гривень боргу хмельницькій фірмі

29 квітня 2021 року депутати Чернівецької міської ради виділили 1,5 мільнона гривень на погашення боргу комунального підприємства ЧернівціміськШЕП. Кошти перерозподілили із залишків іншого комунального підприємства - Чернівціспецкомунтранс.

До такого рішення депутатів змотивувала постанова Верховного Суду України, про що повідомив на сесії міської ради директор Департаменту ЖКГ Григорій Прохоренко.

Із ухвал Господарських судів Чернівецької і Хмельницької областей та постанови Західного апеляційного господарського суду стає зрозуміло, що ще у травні 2015 року між ЧернівціміськШЕПом та Департаментом ЖКГ Чернівецької міської ради укладено договір на виконання робіт з реконструкції вулиці Б. Хмельницького. В подальшому за погодженням із Департаментом ЖКГ на початку червня 2015 року Міськшеп уклало з ПП «МВМ-13» , зареєстрованого у Хмельницькій області, договір субпідряду.

Далі у 2017 році контрольними обмірами будівельних робіт та документальною перевіркою встановлено розбіжності по обсягах виконаних будівельних робіт. Департамент ЖКГ та ЧернівціміськШЕП подали в суд на ПП “МВМ-13” про стягнення понад 700 тисяч гривень з останнього. В ході низки судових засідань, в кінцевому рахунку суд задовільнив уже позов ПП «МВМ-13» та постановив стягнути з ЧернівціміськШЕПу понад 1,3 мільйона гривень заборгованості та більш, ніж 200 тисяч гривень судового збору.

Депутати на сесії міської ради вирішили борг одного комунального підприємства перекрити коштами іншого. Раніше 1,5 мільйона гривень у Чернівціспецкомунтранс планували використати на закупівлю бульдозерів.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації