Міськрада закликала "Чернівцігаз" укладати угоди на обслуговування мереж із кожним споживачем

ДОСЛУХАЮТЬСЯ? /

Міська рада направить звернення до "Чернівцігаз" стосовно обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 25 лютого, на сесії Чернівецької міської ради, пише molbuk.ua

Зокрема, в звернені йдеться про те, що ОСББ не є власником внутрішньобудинкових систем газопостачання, не є балансоутримувачем багатоквартирного будинку, не є управителем та не є особою, уповноваженою на укладання договору. Виходячи з зазначеного, ОСББ не має правових підстав чи обов’язку на підписання акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, відносно внутрішньобудинкових систем газопостачання.

На загальних зборах ОСББ міста Чернівці, які є членами Асоціації ОСББ "Чернівці", прийняли рішення щодо підписання індивідуальних договорів на здійснення технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж з кожним співвласником окремо.

Враховуючи вищезазначене, депутати просять:

- Не націлювати голів ОСББ міста Чернівців на укладання договорів з технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж з ПАТ "Чернівцігаз", оскільки це не входить до повноважень ОСББ та суперечить нормам чинного законодавства України;

- Затвердити та оприлюднити перелік робіт та граничні рівні вартості робіт з технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирних будинках;

- Затвердити та оприлюднити договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, щоб споживачі могли ознайомитись з умовами та порядком обслуговування.

- Спрямовувати роботу ПАТ "Чернівцігаз" на укладення індивідуальних договорів зі співвласниками щодо технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.


Коментарі:
Більше новин по темі: