Міська рада Чернівців разом з компанією Expolight розробили проєкт сучасного освітлення університету, який реалізують одразу після перемоги

Міська рада Чернівців разом з компанією Expolight, розробили проєкт нового сучасного освітлення університету.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Чернівців Роман Клічук.

Пряма мова:

Туристичний магніт. Культова споруда. Чернівецький Хогвартс. Чернівецький національний університет завжди був, є і буде місцем сили і натхнення.

Кожен чернівчанин, що закономірно, пишається, а кожен турист не перестає дивуватися колишньою резиденцією Буковини і Далмації. Цей культовий ансамбль кожен раз відкривається по-новому. Він завжди різний, завжди унікальний, у сонячну чи хмарну погоду, зимою, весною чи влітку. Водночас у темну пору доби краєвиди університету залишалися прихованими для містян і гостей.

Отож, разом з компанією Expolight, розробили проєкт нового сучасного освітлення університету. Реалізуємо його одразу після нашої перемоги! (Для розуміння, Expolight – одна з провідних компаній світу з дизайну та архітектурного освітлення).

Запропонована Expolight концепція освітлення університету перетворить перлину України у справжню окрасу міста та один з найгарніших архітектурних об‘єктів світу.

Не буду багатослівним, адже щоб зрозуміти – потрібно побачити:


Коментарі:
Більше новин по темі: