Мешканців Чернівецької міської територіальної громади запрошують до обговорення проєкту бюджету на 2024 рік

Відповідно до Статуту територіальної громади міста Чернівців, Положення про консультації з громадськістю в місті Чернівцях, затверджених рішенням міської ради ІV скликання від 26.12.2002р. № 115 (зі змінами), та розпорядження Чернівецького міського голови від 29.11.2023р. № 693-р «Про проведення публічного громадського обговорення проєкту бюджету Чернівецької міської територіальної громади на 2024 рік» фінансове управління Чернівецької міської ради проводить електронні консультації з громадськістю щодо проєкту бюджету Чернівецької міської територіальної громади на 2024 рік.

На офіційному сайті Чернівецької міської ради 29 листопада 2023 року оприлюднено проєкт рішення «Про бюджет Чернівецької міської територіальної громади на 2024 рік» (ознайомитися з проєктом) та візуалізацію бюджету громади (ознайомитися з візуалізацією).

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення приймаються з 1 по 7 грудня 2023 року на електронну пошту [email protected].

Інформація про результати електронних консультацій з громадськістю та стан врахування пропозицій буде оприлюднена у розділі «Громадська участь» (підрозділ «Консультації з громадськістю») у визначений чинним законодавством термін.


Витрати бюджету розвитку міста на 2023 рік мати такий вигляд:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації