Мера Чернівців обурила ситуація із відсутністю харчування для пацієнтів дитячої лікарні: "це дико і не влазить в голову"

Чернівецький міський голова Чернівців Роман Клічук під час прямого ефіру відповів на запитання щодо ситуації у Чернівецькій міській дитячій клінічній лікарні, де не вистачає коштів на харчування. Міський голова мав серйозну розмову із керівництвом лікарні.

– Як і вас, мене ця ситуація сильно обурила. Ця інформація насправді це не влізає в голову! Керівництво лікарні чекало на заключення угоди з НСЗУ. І на сьогоднішній день вони коштів від НСЗУ не отримали! Зауважу, що це страхова компанія, яка перераховує гроші на лікарні. По якісь причині не було грошей, чому кошти не були зарезервовані, хоч деяка сума була на рахунках дитячої лікарні, - зазначив Роман Клічук.

Міський голова додав, що наразі продукти харчування вже закуплені. Очікуються кошти з НСЗУ. – Я сподіваюся, це питання більше не виникатиме. Ми з головним лікарем це обговорили. Будемо вважати це «диким» непорозумінням, – сказав Роман Клічук, якого цитує кореспондентка БукІнфо.

Як відомо, через брак грошей з раціону маленьких пацієнтів виключили м’ясо, рибу та молочні продукти. Допомагали із харчуванням благодійники та релігійні організації.


Коментарі:
Більше новин по темі: