Мер міста відвідав Центр сімейної медицини “Садгора”, який очолюють фахівці-переселенці з нині окупованих територій півдня країни

Мер Чернівців Клічук відвідав Центр сімейної медицини “Садгора”. Це комунальне підприємство, яке обслуговує понад 26 тисяч людей. Поспілкувавшись з пацієнтами та персоналом, він переконався, що реформа первинної медицини працює: люди задоволені рівнем обслуговування, а лікарі мають комфортні умови праці.

“Кількість наданих там послуг збільшилась. Це не дивно, бо Чернівці прийняли значну кількість вимушених переселенців. І наш обов’язок забезпечити всіх якісним медичним обслуговуванням”, - написав на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Чернівців Роман Клічук.

Не сумніваюся, що в Садгорі ставляться до цього відповідально, адже очолюють сімейну медицину фахівчині, які також переїхали з окупованих територій, пише мер міста.

Директорка Світлана Сердюкова з Олешок Херсонської області. Там вона тривалий час очолювала місцеву амбулаторію сімейної медицини. А її заступниця Ольга Хороль з Василівки Запорізької області.

Коли запитав їх: “Як працюється? Чого бракує?”, у відповідь почув однакові слова: українського стяга над рідними містами. Віра в перемогу, віра в Україну – це те, що об’єднує нас всіх, де б ми не були, - зазначив Роман Клічук.

Фото: Чернівецька міська рада


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації