Мер Клічук: З понеділка на посаді керівника департаменту ЖКГ Чернівців працюватиме Григорій Прохоренко

ЩО ТАМ, У РАТУШІ? /

Міський голова Чернівців Роман Клічук повідомив, кого і чому пропонуватиме на посаду керівника департаменту житлово-комунального господарства.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

З понеділка департамент житлово-комунального господарства Чернівецької міськради отримає нового керівника. На цю посаду Роман Клічук планує призначити Григорія Прохоренка.

«Досі Григорій був моїм радником саме з питань ЖКГ. Він має великий управлінський досвід, і я вважаю, що йому до снаги налагодити справну роботу навіть такої складної системи, якою є комунальне господарство нашої громади», - йдеться у повідомленні.

Прокоментував  Роман Клічук болючу тему прибирання снігу в місті.

«Прокоментую головну сьогоднішню тему в чернівецькому інфопросторі: прибирання снігу. Ми постійно на зв‘язку із профільним заступником Василем Зазуляком. У робочому режимі здійснюється прибирання вулиць, яке було заплановане заздалегідь. Екстрених випадків на зразок серйозних поломок техніки наразі немає. Самої техніки, звичайно, не вистачає. Але ми максимально ефективно організовуємо роботу з тими ресурсами, які маємо в своєму розпорядженні», - написав мер.

Розповів Клічук й про свою дводенну відпустку до столиці: «Вчора ввечері повернувся з Києва. Мав кілька досить плідних зустрічей з людьми, котрі зацікавлені в розвитку Чернівців. Зокрема, поспілкувався з представниками підприємства ODIS, яке займається виробництвом водоочисних систем для муніципальних водогонів. Крім того, з представниками ПАТ «Екосфера» обговорили перспективи створення комбінату по збору та безвідходній переробці відходів у поєднанні з випуском товарної продукції.

Не менш інформативною і предметною була також розмова з представниками авіакомпанії «МОТОР-СІЧ» з приводу запуску регулярних рейсів з Чернівців у Київ (Жуляни). Поки що всі перемовини мали неофіційний характер, тому, до речі, для цієї поїздки я оформив не відрядження, а відпустку за власний рахунок. Крім того, мій план роботи додатково формувався й змінювався вже на місці. А виписувати якийсь лівий розклад, аби лиш отримати бюджетні кошти на відрядження, - це не мій стиль».


Коментарі:
Більше новин по темі: