Мер Чернівців назвав причину, чому у місті не скоро увімкнуть опалення населенню
Опалювальний сезон офіційно розпочато. Наразі вже подаємо тепло до перинатального центру, гімназії, чотирьох садочків та військово-спортивного ліцею. Наступні соціальні заклади будемо підключати згідно з наданими листами-зверненнями.
Про це у Фейсбук повідомив мер Чернівців Роман Клічук.
Водночас, він назвав причину, чому у місті найближчим часом не увімкнуть опалення населенню.
“Щодо увімкнення опалення для житлових будинків є важливий момент. Згідно з законодавством, розпочати опалювальний сезон для населення можемо лише тоді, коли протягом трьох діб діє відповідний температурний режим. При цьому має бути тенденція на пониження температури. Наразі ж синоптики прогнозують потепління”, - зазначив міський голова.
Він також додав, що місто підготувалося до різних сценаріїв та можливих надзвичайних ситуацій.
“У випадку чого, про все оперативно інформуватиму у своїх соцмережах”, - написав Роман Клічук.
-
У Чернівцях одразу кілька посадовців мерії та комунальних підприємств отримали підозри -
У Чернівцях колишній гуртожиток ЧНУ став домом для 138 переселенців із Маріуполя: частину коштів на реновацію надав уряд Франції -
До 40% витрат покриє грант: Чернівці можуть отримати гроші з Данії на модернізацію тепломереж -
Примиренням у Чернівецькій Ратуші навіть не пахне. Поки колишній мер посилає подалі мера нинішнього... -
У Чернівцях обрали нових директорів шести шкіл і ліцеїв: хто очолить навчальні заклади -
У Чернівцях з 8 червня скоротять кількість громадського транспорту на окремих маршрутах
