Мер Чернівців Клічук повідомив, куди міська влада спрямувала військове ПДФО у 2023 році

Чернівецька громада отримала орієнтовно 500 мільйонів гривень ПДФО від військових та правоохоронців у 2023 році. Приблизно половину цих грошей спрямовували на потреби військових, решту — на підтримку комунальних підприємств. Про це міський голова Роман Клічук сказав в інтервʼю Суспільне Чернівці.

За його словами, за ці гроші допомагали військовим за їхніми запитами, а також покривали борг, який держава заборгувала місту.

"Є програми, які мали б оплачуватись державою. Через недостачу коштів ці суми просто не надходили, відповідно ми перекривали. Це йдеться і про електроенергію на водоканалі, й про тепло. По різниці в тарифах уже борг Києва становить до 400 мільйонів гривень", — каже Клічук.

На запитання, чи можна було всі гроші з "військового ПДФО" спрямувати на підтримку ЗСУ, Клічук відповів: "Ми допомагали військовим виключно по запитах, і всі запити, які отримали протягом року, закривали. Як від військових, так і від правоохоронців".

За словами міського голови, слухали командирів бригад і перераховували їм гроші. У запитах командири розписували потреби у дронах, авто тощо. Але цю інформацію не оприлюднюють публічно, тому не підраховували, скільки саме та чого військові частини закуповували за гроші, які їм надіслала громада.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації