Мер Чернівців Клічук особисто переконався, що у Ленківцях крадуть гравій, "аж гай шумить". Через це вулиці буквально сповзають у Прут

Міський голова Чернівців Роман Клічук особисто переконався, що у мікрорайоні “Ленківці” бариги крадуть гравій, "аж гай шумить" і це загрожує екологічною катастрофою для природи і нищенням домівок у місцевих жителів. Про проблему він написав пост на своїй сторінці у Фейсбук.

“Повернувся з Ленківців. Маємо там проблему масового вивозу габаритними вантажівками гравійної суміші з плавнів Прута, через що тепер понівечена берегова смуга, в будинках поруч з‘явилися тріщини. Вулиці буквально сповзають в Прут”, - написав мер міста.

Фото: Фейсбук Романа Клічука

Він має намір особисто зустрітися з мешканцями мікрорайону ще раз, щоб спільно вирішувати проблему.

Він також у своєму дописі повідомив, що “неподалік виявили незаконно огороджену територію, де є техніка і шлагбаум, а жодних документів немає. Пояснень не дають, на контакт не йдуть. Особисто викликав поліцію та начальника інспекції благоустрою Віталія Колодрібського. Виявилося, що дозвіл користування даною територією закінчився ще у 2019 році, огроджувати і ставити шлагбаум права не надавалося взагалі”.

Фото: Фейсбук Романа Клічука

“Порушення зафіксовано - нікому не дозволено на власний розсуд використовувати землі громади”, - зазначив Роман Клічук.


Коментарі:
Більше новин по темі: