Мер Чернівців Клічук назвав «колаборантами» представників трьох фракцій, які не прийшли на сесію міськради

Сьогодні на позачергову сесію Чернівецької міськради не прийшли представники деяких фракцій, хоча зібрати кворум це не завадило. Чернівецький міський голова Роман Клічук назвав цих депутатів "представниками деяких антиукраїнських сил" та "колаборантами, які вийшли з лона партії регіонів".

Про це Роман Клічук написав на своїй сторінці у Фейсбук.

"Попри гучні звинувачення опозиції, чому не скликається сесія, не вирішуються важливі для громади питання, ми так і не побачили у сесійній залі представників деяких антиукраїнських сил. Так, це самі ті колаборанти, які вийшли з лона партії регіонів, саме ті, котрі довели Чернівці до повного безладу і сьогодні фігурують у кримінальних справах по гуманітарці. А зараз, коли ми повинні приймати важливі рішення для міста, армії та країни, вони умисно не приходять", - зазначив міський голова.

"Переконаний, після нашої перемоги, кожен отримає справедливу оцінку за свої дії", - додав він.

Попри це, зауважив Клічук, вдалося ухвалити кілька важливих рішень.

" У відповідь на заклик Президента України передали у користування 100 гектарів землі, які належать нашій громаді під посівну. Це дозволить засіяти сільгоспкультури і допоможе запобігти продовольчій кризі. Також передали два приміщення для потреб військових частин. Адже зараз наше завдання підтримувати і допомагати ЗСУ", - написав Клічук.

Раніше голова фракції Єдина Альтернатива у міськраді Валентина Радчук повідомила molbuk.ua, що у сесійній залі на засіданні сесії відсутні повністю всі депутати від фракцій "Народний контроль", "Команда Михайлішина" та "Рідне місто".


Коментарі:
Більше новин по темі: