«Кожна будівля має свого власника»: мерія Чернівців - про заклик Осачука завершити всі довгобуди

Усі довгобуди у Чернівцях мають своїх власників, між якими, відповідно, існують договірні відносини. Тож влада міста не може вплинути на те, щоби ці довгобуди були завершені в якомога швидші терміни.

Про це сказав заступник Чернівецького міського голови Василь Зазуляк на прохання molbuk.ua прокоментувати нещодавню заяву начальника Чернівецької ОВА Сергія Осачука щодо того, що на Буковині і зокрема у Чернівцях треба терміново завершити всі довгобуди, щоби там можна було розмістити переселенців.

"Будинки мають своїх власників, у яких, відповідно, щодо цих будівель свої плани… Влада не має впливу на такі речі. У такому випадку може йтися хіба що про викуп. Зокрема, держава могла би виділити кошти і викупити частки в інвесторів, обумовити це з забудовником. А після цього, можливо, ще виділити кошти і добудовувати. Але, гадаю, ніхто не вірить у такий сценарій", - сказав Зазуляк.

Недобудована “Рязань”. Фото МБ

Значно легше було би відновити занедбані приміщення державної власності, зауважує чиновник.

"Їх набагато легше було би конструювати, там можна буде заселити багато людей. Але це вже не наша історія, не міська. Ми можемо рекомендувати, подавати списки таких будівель у місті. От тут справді пан Осачук може долучитися. Зокрема, тим, щоби "вибити" кошти на реконструкцію такого приміщення", - вважає Василь Зазуляк.

Раніше очільник Чернівецької ОВА Сергій Осачук заявив, що усі небудовані будівлі на території Буковини і передусім Чернівців потрібно якомога швидше завершити та привести до ладу, щоби там поселити переселенців.

"Усі ті недобудови, довгобуди, які є на території наших громад, і найголовніше – на території Чернівців, –у найкоротші терміни мають бути завершені і передані для проживання людей", - сказав Осачук.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації