Кожен втратив житло: вимушені переселенці з напівзруйнованих міст проживають у модульному містечку Чернівців
Буча, Маріуполь, Ізюм, Горлівка, Старобільськ, Мелітополь – це не весь перелік міст і селищ, мешканці яких проживають в модульному містечку. Через окупацію практично кожен з них втратив рідних та домівки. Подекуди вже навіть не існує міст, куди їм повертатися.
Із вимушеними переселенцями зустрівся міський голова Роман Клічук, написавши про це на своїй сторінці у Facebook.
"Важко було слухати їх історії: всі вони наповнені болем і смутком. Та попри все, ніхто не втратив віру в Україну та нашу Перемогу", - зауважив Клічук.
- Розмова мала й практичну сторону. Мене багато запитували про житло: чи буде компенсація за втрачене; чи є в планах побудова повноцінних будинків. Розповів про державні програми та про те, що зараз триває розробка проєктів на будівлі та інженерні мережі, а також підготовка тендерної документації на будівництво нового житла для переселенців саме в Чернівцях.
За підтримки держави та міжнародних партнерів сподіваємось створити максимально зручні умови проживання. А тим часом дбаємо про соціалізацію вимушено переселених людей, забезпечення їх права на навчання, повноцінні соціальні та медичні послуги, - написав Роман Клічук.


-
За підсумками 2024 року Чернівці взяли першість у рейтингу прозорості міст під час повномасштабної війни. Мер Клічук отримав нагороду
-
Депутат Чернівецької міськради Андрій Кавуля, який воює добровольцем з перших днів на війні, достроково складає повноваження. Хто займе його місце?
-
У Чернівцях в День вишиванки мер Клічук традиційно подарував немовлятам вишиті сорочки
-
Приміщення в історичному центрі Чернівці вартістю 1,5 млн грн повернуто міській громаді: замість передбаченого офісного призначення там працював магазин
-
У Чернівцях проїзд у тролейбусах подорожчає до 13 гривень
-
Заплатив мільйон гривень і розірвав угоду: У Чернівцях підприємець відмовився від оренди великого приміщення у центрі міста