Кожен втратив житло: вимушені переселенці з напівзруйнованих міст проживають у модульному містечку Чернівців

Буча, Маріуполь, Ізюм, Горлівка, Старобільськ, Мелітополь – це не весь перелік міст і селищ, мешканці яких проживають в модульному містечку. Через окупацію практично кожен з них втратив рідних та домівки. Подекуди вже навіть не існує міст, куди їм повертатися.

Із вимушеними переселенцями зустрівся міський голова Роман Клічук, написавши про це на своїй сторінці у Facebook.

"Важко було слухати їх історії: всі вони наповнені болем і смутком. Та попри все, ніхто не втратив віру в Україну та нашу Перемогу", - зауважив Клічук.

- Розмова мала й практичну сторону. Мене багато запитували про житло: чи буде компенсація за втрачене; чи є в планах побудова повноцінних будинків. Розповів про державні програми та про те, що зараз триває розробка проєктів на будівлі та інженерні мережі, а також підготовка тендерної документації на будівництво нового житла для переселенців саме в Чернівцях.

За підтримки держави та міжнародних партнерів сподіваємось створити максимально зручні умови проживання. А тим часом дбаємо про соціалізацію вимушено переселених людей, забезпечення їх права на навчання, повноцінні соціальні та медичні послуги, - написав Роман Клічук.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації