Кошти на облаштування ділянки навколо флагштока в Чернівцях - від благодійників, Запаранюк
Місце навколо флагштока, що знаходиться на вулиці Воробкевича, облаштовують за кошти благодійників. Про це розповів Руслан Запаранюк на пресконференції.
- Це місце гідності нашого прапора, - зауважив Запаранюк. - Тому ми зараз буквально займаємося тим, щоби привести це місце в належний стан. Всю роботу робимо за гроші, що виділили благодійники.
Разом з тим, Запаранюк не назвав вартості робіт. Мовляв, витрати ще підраховують у процесі роботи.
Раніше БукІнфо повідомляв, що Запаранюк вирішив привести до ладу ділянку і флагшток, на який його попередники "розпилили" мільйони.
Коментарі:
Більше новин по темі:
-
У Чернівцях відкрили перше в місті амбулаторне відділення гемодіалізу з медичною апаратурою світового рівня
-
Землі пологового будинку на Рівненській ніхто не продає. Жодного “Водограю”, “Бартки” чи будь-яких інших об’єктів там не буде - мер Чернівців Клічук
-
На Соборній площі у Чернівцях демонтують намети із гуманітарною допомогою іспанської благодійної організації Remar S.O.S.
-
Стало відомо, кому чернівецька влада передала приміщення на вулиці Степана Бандери,11, де донедавна містився Дорош зі своїм штабом
-
Клічук про відключення води у Чернівцях через реконструкцію водогону: “Цей процес довготривалий. Ми попереджали й просили містян віднестись з розумінням”
-
У Чернівцях з 5 травня до 9 травня не буде водопостачання. Що відомо?