Клуб підприємців Буковини профінансує встановлення у Чернівцях пам'ятника композитору Володимиру Івасюку

Пам'ятник легендарному композитору Володимиру Івасюку у сквері на Соборній площі буде встановлений за кошти Клубу підприємців Буковини.

Як повідомляє Молодий буковинець, про це на брифінгу розповів міський голова Чернівців Роман Клічук.

"Питання пам’ятника Володимиру Івасюку вже обговорили. Є спонсор. Це все оплатить Клуб підприємців Буковини. Вже відбулася зустріч із родичами Володимира Івасюка. Вони дали згоду на встановлення пам’ятника", - сказав Роман Клічук.

За його словами, у найближчі тижні цей проєкт планують оприлюднити на загальний огляд.

"Раді, що у центрі міста у нас буде пам’ятника Володимиру Івасюку, який заслужив на нього давно. Ескіз пам'ятника у процесі розроблення. Все це узгоджується із родичами Володимира Івасюка", - зазначив Роман Клічук.

Клуб підприємців Буковини об'єднує буковинських підприємців. Керівництвом Клубу підприємців є Тетяна Дуткевич, Мирослав Николайчук, Оксана Лелюк.

Як пише МБ, серед учасників клубу є посадовиці міської ради, а також чимало членів партії "Єдина Альтернатива", зокрема заступник міського голови і забудовник Василь Зазуляк, депутат Чернівецької обласної ради від "ЄА" Василь Мороз, депутат Чернівецької районної ради від "ЄА" Галина Ніконова, депутат Чернівецької міської ради від "ЄА" Сергій Гринюк.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації