Клічука засипали позовами екс-чиновники команди Продана

А ФАЦА Є?

Колишня начальниця відділу міжнародних відносин, інформації та зв'язків з громадськістю Чернівецької міської ради подала до суду на міського голову Чернівців Романа Клічука з приводу свого звільнення із посади.

Як повідомляє molbuk.ua, відповідна інформація оприлюднена у графіку судових засідань на сайті "Судова влада України".

Зокрема, Фігель просить Чернівецький окружний адміністративний суд визнати протиправним і скасувати розпорядження міського голови Чернівців Романа Клічука про її звільнення з посади.

Екс-керівниця прес-служби Чернівецької міськради Антоніна Фігель подала до суду на мера

Це вже сьомий судовий позов проти Клічука від колишніх посадовців Чернівецької міськради.

Екс-директор департаменту житлово-комунального господарства Володимир Бешлей подав до суду на міського голову Чернівців щодо скасування розпорядження про його звільнення. Крім вимоги щодо поновлення його на посаді, Бешлей просить стягнути з міського бюджету на свою користь середній заробіток за час вимушеного прогулу з 3 лютого по день винесення рішення суду з розрахунку 1723,62 грн одноденної зарплати.

Окрім того, поновитися на посаді через суд намагається колишній директор департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Микола Собко.

Разом з тим, у суд на Клічука з вимогою поновлення на посаді подав колишній керівник департаменту розвитку Чернівецької міськради Віталій Гавриш.

Також до суду на мера Чернівців подав екс-директор аеропорту Ігор Кірєєв, а також колишній заступник міського голови Олександр Паскар.

Учора стало відомо про те, що екс-працівниця прес-служби Чернівецької міськради Ірина Чернишевська також судиться через своє звільнення із мером Чернівців.


Коментарі:
Більше новин по темі: