Клічук зізнався, чи буде у Чернівцях центр міста пішохідним

Міський голова Роман Клічук заявив, що центр Чернівців не будуть робити пішохідним.

Про це мер міста розповів під час щомісячної пресконференції, передає телеканал С4.

За його словами, улітку 2022 року міська рада провела експеримент з пішохідним центром, але продовжувати робити це надалі не планують. Пояснив Клічук таке рішення надто великою площею вулиць у центральній частині Чернівців.

Втім, відмовлятися від впровадження пішохідних вулиць у міській раді не збираються.

«Це стратегічний план розвитку міста, ми від цього не відмовлялися. Ми вже неодноразово говорили, що у пріоритеті – пішоходи, на другому місці – велосипедисти, а на третьому – автомобілісти. Я вважаю, що пішохідних зон має бути більше. Це моя точка зору, мене підтримує команда», – каже посадовець.

Роман Клічук пояснив, що такі вулиці спершу відремонтують і проведуть благоустрій, після чого повністю перетворять на пішохідні.

«Перша вулиця, яку, я думаю, що наступного року зробимо, це Заньковецька. Ми зробимо лише верхню частину пішохідною. А яка буде далі (вулиця – ред.), залежатиме від коштів у бюджеті», – додав мер Чернівців.

Нагадаємо, у червні 2022 року Чернівцях впровадили так званий «пішохідний експеримент». Майже два місяці центр міста ставав пішохідним на вихідні та святкові дні. Виняток зробили лише громадського транспорту, автівок аварійних та екстрених служб, а також авто людей, що проживають у межах пішохідної зони.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації