Клічук розповів, коли в оселях чернівчан з’явиться тепло

Тепло в оселях чернівчан може з’явитися вже наступного тижня. За прогнозами гідрометцентру, саме з 7 листопада очікується суттєве похолодання. Разом з тим, протягом двох тижнів опалення вже підключили в чернівецьких дитячих садках, школах та лікарнях.

Про це під час традиційної щомісячної пресконференції розповів міський голова Чернівців Роман Клічук.

- На сьогодні запущено опалення в 29 садочках, 27 школах і 5 закладах охорони здоров’я, - зауважив Роман Клічук. - Разом із тим, є постанова уряду, яка нас зобов’язує включати опалення, якщо середньодобова температура за 3 дні опускатиметься до 8 градусів тепла. За прогнозами гідрометцентру, така температура очікується з 7 листопада. Якщо температура опуститься до такого рівня, ми обов’язково підключимо опалення в оселі чернівчан.

"Це пов’язано, звісно, з військовим станом. Є певні ліміти на газ, які ми не маємо права використовувати. тому поки що маємо слухати вказівки уряду", - додав Клічук.

Також мер зауважив, наскільки Чернівці готові до опалювального сезону.

- Протягом року змінені тепломережі орієнтовно на 2 тисячі метрів, - сказав Р. Клічук. - Так само, ми готуємося до зими, яка мабуть, буде складною через обстріли об’єктів інфраструктури. На випадок, якщо не буде електроенергії, ми забезпечили котельні генераторами.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації