Клічук про доходи бюджету міста від роботи Калинівського ринку: "Зараз приріст практично в 4 рази. Ми розуміємо, що скоріш за все, ця сума осідала в чиїхось кишенях"

За 9 місяців 2020 року фінансовий результат від звичайної дільності Калинівського ринку був – 1 мільйон 900 гривень, а за 9 місяців цього року, за однакових умов роботи в карантині, він отримав дохід 8 млн 720 грн. Бачимо приріст практично в 4 рази. Ми прекрасно розуміємо, що ці кошти не взялися звідкись, вони просто легалізувались. Прибуток збільшився на 6 млн 800 грн. Ми розуміємо, що скоріш за все, ця сума осідала в чиїхось кишенях.

Про це на пресконференції у Ратуші заявив міський голова Чернівців Роман Клічук відповідаючи на запитання про розкрадання при колишній владі “запроданців” у МіськШЕПі та на Калинівському ринку.

За словами мера міста, і це прибуток лише за 9 місяців цього року.

“До кінця 2021 ми очікуємо прибуток у 10 млн грн”, - додав Роман Клічук.

"Вважаю, що ми не до кінця побороли всі ці незаконні схеми. Зараз безкоштовні туалети на Калинівському ринку нам обходяться у 5 млн грн на рік. Уявляєте?! Тому є питання. Аналогічно у МіськШЕПі. Цьогоріч вони зробили робіт так само як і торік. Але ми зекономили 10 млн гривень виключно на паливі. Дивно, так? Те саме робили, але ми зекономили. Відтак, ми робимо все, щоб зменшити рівень крадіжок на кожному комунальному підприємстві», - заявив міський голова Чернівців.


Коментарі:
Більше новин по темі: