Клічук показав, деяку техніку та спорядження, закуплені міською радою для потреб військових

У лютому Чернівецька міська рада закупила техніку військовим на понад 8 мільйонів гривень. Під час останнього сесійного засідання депутати ухвалили передачу дронів, мотовсюдиходу та портативного радіоелектронного засобу протидії БпЛА, які вже 1 березня особисто передали військовим.

Про це повідомили у пресслужбі Чернівецької міської ради, пише С4.

Зокрема, нині бійці отримали 82 квадрокоптери (AUTEL EVO MAX 4T PROTECT+, DJI Mavic 3T, DJI Mavic 3 Fly More Combo, FVP(ELRS), FRV(Tbs crossfire), які передали відповідно до запитів військових. Вартість квадрокоптера за одиницю варіюється від 15 до 240 тисяч гривень.

«Дякуємо за службу. Пишаємося тим, що маємо таку бригаду. Ми разом з депутатським корпусом і головами фракцій будемо завжди вас підтримувати. Все що потрібно вам і все, що ми можемо купимо і передамо. Бажаємо всім витримки, берегти людей. Перемоги», — сказав військовослужбовцям Чернівецький міський голова Роман Клічук.

Загалом в лютому 2024 року вартість закупівель склала понад 8 мільйонів гривень. У січні міська рада виділила близько 9 мільйонів гривень для потреб ЗСУ.

З бюджету громади у 2024 році на видатки, пов’язані з війною, у мерії планують спрямувати понад 250 млн грн.

  • 150 млн грн – враховано в рішенні про бюджет на 2024 рік;
  • 49,1 млн грн – видатки на підтримку військових та їх сімей (соціальна підтримка, харчування дітей в закладах освіти, оздоровлення, облаштування пам’ятників загиблим воїнам, облаштування нового сектору для поховання, ін.);
  • 26,1 млн грн – інші видатки на підвищення обороноздатності;
  • 15,3 млн грн – інші видатки, пов’язані з війною (укриття, матеріальний резерв, ін.);
  • 12,5 млн грн – придбання військових облігацій.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації