Кінотеатр «Чернівці» об’єднають з культурно-мистецьким центром імені Івана Миколайчука та відновлять кінопокази

Чернівецька кіноіндустрія може і буде розвиватися, виходити на нові рівні. Все завдяки об'єднанню кінотеатру “Чернівці” з Культурно-мистецьким центром імені Івана Миколайчука.

Як повідомляє Чернівецька міська рада, щодо кінотеатру "Чернівці", то простір у самому центрі міста влада має намір переформатувати на кіноконцертну залу, а роботу центру Миколайчука сконцентрують на кіномистецтві.

За словами заступника міського голови Чернівців Юрія Лесюка, в основу цієї реформи закладено наступний принцип: гроші йдуть за послугою.

"Ми вже маємо успішні приклади подібних реформ у сфері охорони здоров’я і освіти. Бувший кінотеатр "Чернівці" це комунальне підприємство. Він буде приєднаний до культурно-мистецького центру імені Івана Миколачука. Ми залишаємо цей культурний простір. Більше того, плануємо розширити сферу його діяльності - тут показуватимуть не тільки кінофільми, але й проводитимуть інші корисні цікаві культурні заходи", - заявив Юрій Лесюк.

“Перетворення просто кінотеатру на кіно-концертну залу сворить нові можливості, дасть місту новий простір та може дуже пожвавити культурно-мистецьке життя Чернівців. Тут можна буде проводити різноманітні культурні проєкти різного масштабу, до яких можна буде залучати як українських, так і світових митців, - каже радниця міського голови Інга Кейван.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації