Індустріальному парку у Чернівцях бути: Клічук підбив підсумки сесії міської ради

Міський голова Чернівців Роман Клічук підбив підсумки сьогоднішньої сесії міської ради. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Фото: Фейсбук Романа Клічука

Судячи зі всього, сьогоднішнє засідання була робочим і спокійним, на якому було прийнято важливі рішення. Ось що повідомив Роман Клічук:

Пряма мова:

Сьогодні вдалось завершити розгляд питань серпневої сесії. Спільними зусиллями змогли підтримати наступні рішення:

✅ Промисловий розвиток міста в пріоритеті! Депутатський корпус проголосував за виділення земельної ділянки по вул. Комунальників під індустріальний парк. Крок за крок наближаємось до реалізації важливого проєкту з розвитку бізнесу та промисловості.

✅ Є традиція з нагоди Дня міста присвоювати звання «Почесний громадянин міста». Цьогоріч визначили двох претендентів на цю нагороду - Олег Ангельський та Франц Федорович.

✅ Підтримали рішення щодо прийняття на баланс міста земельної ділянки на пров. Текстильників,1. Відтепер ми зможемо подбати про створення ще одного навчального закладу середньої освіти для мешканців цього району.

✅ Прийняли програму створення комунального підприємства «Агенція розвитку», яке дасть можливість нашій громаді залучати ще більше партнерів та працювати над отриманням державних грантів.

✅ Підтримали рішення про передачу на баланс Чернівецької територіальної громади земельної ділянки під сміттзвалище у Коровії. Це дає можливість окреслити чіткі межі цього об‘єкту та передати його на баланс Департаменту транспорту та поводження з відходами.

Міський голова подякував усьому депутатському корпусу за спільну працю на благо міста.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації