Головні рішення сесії міської ради: що прийнято

Про придбані для наших захисників дрони та автозапчастини вчора розповів міський голова Чернівців Роман Клічук. Втім, це не єдине важливе рішення, яке прийняли вчора на сесії міськради.

Як повідомляє Чернівецька міська рада, депутати на вчорашньому пленарному засіданні продовжили дію Програми часткового відшкодування вартості генераторів. Скористуватися нею можуть ОСББ, ЖК, управителі та самоорганізовані співвласники багатоквартирних будинків. Програма працюватиме до кінця 2024 року.

Кінотеатр «Чернівці» приєднали до Культурно-мистецький центр імені Івана Миколайчука. Простір у центрі переформатуємо під кіноконцертну залу, а роботу центру Миколайчука сконцентруємо на кіномистецтві.

Доповнили перелік парків та скверів. Так, у перспективі плануємо облаштувати ще два громпростори: на перехресті Каштанової і Верховинської; на проспекті Незалежності (поруч з ліцеєм №7). Це технічне рішення, яке вбереже ділянки від будь-якої забудови. А в майбутньому – дасть можливість створити затишні локації для прогулянок.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації