Генеральний консул Румунії в Чернівцях Стенкулеску: Місто Алба-Юлія хоче налагодити з Чернівцями побратимські стосунки

ВІЗИТ ДО РАТУШІ /

Генеральний консул Румунії в Чернівцях пані Ірина-Лоредана Стенкулеску здійснила сьогодні презентаційний візит до Чернівецької міської ради. Пані дипломат побажала Чернівецькому міському голові Роману Клічуку успіхів у роботі, а також запевнила у підтримці як існуючого співробітництва, так і сприяння у налагодженні нового. У ході спілкування Генеральний консул поінформувала про актуальність та важливість питань національних меншин у багатонаціональних та багатокультурних Чернівцях, - повідомляє портал Ратуші.

Окрім того, пані Стенкулеску згадала про необхідність реставрації будинку Арона Пумнула та повідомила про те, що кошти на його реконструкцію готова надати румунська сторона у вигляді приватних інвестицій. Пані Ірина-Лоредана Стенкулеску висловила також побажання щодо відкриття там музею Арона Пумнула та Міхая Емінеску, як символів румунської культури.

Також під час зустрічі обговорювалося питання ремонту та реставрації приміщення Товариства румунської культури ім. Міхая Емінеску на Центральній площі, де після цих робіт планується облаштування виставкової зали, конференц-залу та бібліотеки для проведення різноманітних заходів.

Своєю чергою міський голова висловив підтримку та пообіцяв сприяти у розв’язання цих питань. Та запевнив, що бажає покращувати співробітництво у майбутньому на благо обох сторін.

Під час зустрічі із Чернівецьким міським головою Романом Клічуком Ірина-Лоредана Стенкулеску також представила нового консула Генерального консульства пана Дана Константіна, який є дипломатом Міністерства закордонних справ Румунії понад 30 років.

На завершення пані Генеральний консул повідомила Чернівецького міського голову про бажання міста Алба-Юлія налагодити з Чернівцями побратимські стосунки, які сприятимуть реалізації спільних проєктів у різних галузях життєдіяльності обох міст.

Пані Ірина-Лоредана Стенкулеску висловила сподівання на плідну співпрацю та запевнила у готовності надавати необхідну підтримку з її реалізації, а також ще раз побажала міському голові успіхів у повсякденній діяльності.

Фото прес-центру Ратуші


Коментарі:
Більше новин по темі: