Екс-секретар Чернівецької міськради Продан з кулаками і лайкою накинувся на «Слугу народу» Просяного

У Чернівецькій міській раді, де другий день поспіль не можуть розпочати сесію міської ради через пікети двірників, стався черговий інцидент із застосуванням фізичної сили.

Як видно на відеозаписі, який на своїй сторінці у Facebook опублікував активіст Віталій Аврам, сутичка відбулась між двома депутатами, пише МБ.

Зокрема, на відео видно, як депутати "Рідного міста" Валерій Чинуш та Василь Продан про щось спілкуються із представником фракції "Слуга народу" Олексієм Просяним. Посеред розмови Продан зненацька накинувся з кулаками на Просяного. Він ударив депутата в плечі зі словами "З’ї****я н***й!".

Увага! На відео присутня ненормативна лексика!

Після цього інциденту Чинуш, очевидно, вирішив вгамувати емоції депутатів і, не відриваючи своїх очей від екрана смартфона, зупинився посередині між ними, не даючи можливості їм продовжувати конфлікт.

Що стало причиною цього інциденту, невідомо.

Нагадаємо, у сесійній залі уже другий день поспіль тривають баталії. Вдруге вже зірвана сесія міськради, яка ще є продовженням серпневої. Працівники фірми "Порядок в домі", з якою мерія в односторонньому порядку розірвала договір, разом із депутатами фракцій "Рідне місто", "Команда Михайлішина" та "Народний контроль" блокували роботу депутатів, вимагаючи пропустити працівників "Порядку в домі" до сесійної зали.

Зокрема, сьогодні депутати цих фракцій виривали шнури з комп’ютерів та забирали картки у депутатів. Про зникнення картки заявила також депутатка від "ЄА" Валентина Радчук.

Вчора, 23 вересня, також не обійшлося без інцидентів: депутат від фракції "Народний контроль" Михайло Яринич вдарив у живіт депутата від "Єдиної альтернативи" Тараса Прокопа. Останній написав заяву в поліцію.


Коментарі:
Більше новин по темі: