КП "Містосервіс" у Чернівцях. Хто очолить нове підприємство

30 березня 2021 року депутати Чернівецької міської ради затвердили статут нового комунального підприємства “Містосервіс”, підпорядкувавши його Департаменту житлово-комунального господарства.

У міській раді, за словами заступника міського голови Василя Зазуляка, проаналізували стан невеликої кількості ЖРЕПів, що залишилися після реформи ЖКГ, та вирішили їх об'єднати. “Більша частина з них фактично не працювала, менша - виживала. Ми об'єднали їх в тому числі для оптимізації. Об’єднавши в одне підприємство, ми зможемо скоротити кількість адміністративного персоналу, зекономивши на фонді оплати праці від 2 до 2,5 мільйонів гривень. Ці кошти можуть піти на розвиток власне підприємства. Також є можливість поставити ефективного менеджера на одне підприємство ”, - прокоментував для БукІнфо Василь Зазуляк.

Створенням нового комунального підприємства міська влада планує зреалізувати функцію утримання по місту. 

“У нас є дуже багато недоглянутих дитячих майданчиків, МАФів тощо. “Містосервіс” буде займатися їхнім утриманням”, - продовжив заступник міського голови.

Зараз перед міською радою стоїть завдання створити комунальне підприємство, яке буде ефективним і зможе заробляти кошти. “Сама ідея навіяна львів'янами. Ми на запрошення Андрія Садового були на такому підприємстві, яке обслуговує велику кількість абонентів, і минулого року заробило 12 мільйонів гривень. Вони розвинули додаткові послуги та досить ефективно працюють”, - зазначив Василь Зазуляк.

Відомо, що через декілька днів буде представлено керівника підприємства. Ним буде один із очільників ЖРЕПів, з яким укладуть договір на півроку.  

Згідно Статуту, підприємство буде виконувати функції управителя багатоквартирних будинків; виконувати ремонтно-будівельні роботи на замовлення; утримувати житловий фонд; здійснювати перевірки димових та вентиляційний каналів; проводити ремонти житла; об’єктів соціально-культурного призначення тощо; прибирати вулиці, прибудинкові території, сквери та парки, на підставі укладених договорів; надавати послуги з озеленення та ландшафтного дизайну територій міста; виконувати проектні роботи, утримувати зливові та дренажні мережі; надавати додаткові платні послуги юридичним і фізичним особам по санітарному прибиранню, очищенню, вивезенню твердих побутових відходів; здійснювати дезінсекцію, дезінфекцію дератизацію; виконувати земляні роботи, розчищення територій, ландшафтне планування, обслуговувати зелені насадження,  улаштовувати дорожнє покриття, навчати населення правилам пожежної, техногенної безпеки та виконання заходів з питань цивільного захисту населення.


Більше новин по темі:
Коментарі: