Дві сесії за день: за що все ж встигли проголосувати депутати Чернівецької міської ради

Попри бійку влаштовану запроданцями у сесійній залі Ратуші 28 вересня, у другий день роботи сесії було прийнято кілька важливих питань. Депутати встигли розглянули велику кількість земельних питань, зокрема, щодо надання ділянок АТОвцям.

Як інформує пресцентр Ратуші, було затверджено (нарешті, - Ред.) програму впровадження е-квитка. Її реалізують до кінця 2023 року. До того часу всі тролейбуси та автобуси будуть обладнані валідаторами, що дозволить нам вести чіткий облік пасажирів, а пасажирам – здійснювати безготівкову оплату.

МіськШЕПу дозволили закуповувати у лізинг техніку для утримання доріг. Це дозволить взяти участь у державній програмі зі співфінансування. Загалом на лізинг дозволили витратити до 30 мільйонів гривень.

Також депутати внесли зміни до програми “Комфортне місто”. Зокрема доповнили її такими пунктами:

включили об’єкт "Капітальний ремонт мереж водопостачання міста Чернівців" Він передбачає переоснащення вузлів автоматичного регулювання тиску води в мережах, що дозволить зменшити кількість проривів. На нього передбачать 11 мільйонів гривень;
включили об’єкт "Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку на вулиці Козачука, 27". Покрівлю ремонтуватимуть на умовах співфінансування.

Вереснева сесія пішла на перерву під час розгляду питання про реорганізацію поліклініки, що на Гравітоні. Її хочуть приєднати до міської поліклініки №1.


Коментарі:
Більше новин по темі: