До Чернівців із Житомира евакуювали п’ятьох немовлят: була справжня рятувальна операція

Пʼятьох немовлят, яким через постійні повітряні тривоги не могли забезпечити належні умови для підтримки життя, вдалося евакуювати з Житомирської обласної дитячої лікарні до Чернівців. Про це повідомив голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко.

Чергова історія з війни, про яку ми не забудемо. Цього разу розповімо про справжню рятувальну операцію з евакуацією п’яти нещодавно народжених в Житомирській обласній дитячій лікарні діток.

Через певні обставини, їх батьки відмовились від малюків і вони від початку війни перебували під пильним й ретельним доглядом житомирських медичних працівників.

Через постійні повітряні тривоги немовлят доводилося постійно евакуювати до сховища, де неможливо було забезпечити їм належні умови. Тому було прийняте рішення евакуювати їх до Чернівців.

Від учора малюки вже знаходяться у безпеці. Дякую медичним працівникам Житомирщини та їх колегам з Чернівців за піклування про маленьких українців, народжених під час війни. Переконаний, що вони виростуть достойними та гідними громадянами, які зроблять Батьківщину ще більш потужною. А вчорашня подорож залишиться для них спогадом лише на світлинах, - йдеться у дописі голови Житомирської ОВА.


Коментарі:
Більше новин по темі: