Дерибан при "запроданцях": Клічук каже, що сотні мільйонів гривень виводилася з міського бюджету і це "корупційні схеми"

ПРЯМА МОВА

Щодо конфліктних ситуацій та бажання порозумітися у міській раді, міський голова Чернівців Клічук на сьогоднішній пресконференції у Ратуші відповів досить відверто і дав різку оцінку діяльності опозиційних фракцій (в народі “запроданці”):

З Василем Сафроновичем (Проданом) у мене не виходить зустрітися. Він відмовляється. А всі інші говорять що ми готові але кажуть, що потрібно переглянути керівництво Чернівецької обласної ради, але ви ж розумієте що насправді причина не у цьому. Якби не було цієї причини придумали іншу причину.

Бо знаєте, що вони втратили? Я міг би сказати, про які гроші йде мова. Я називав цифри по Калинівському ринку, міськШепу. Це не десятки а сотні мільйонів гривень. Ці сотні мільйонів виводилася з міського бюджету. Це величезний бізнес це звичка до цих грошей.

Міський голова Чернівців Роман Клічук. Скріншот відео

Ми розуміємо, що за ці кошти фінансувалися телеканали, фінансувалися люди, фінансувалися боти, ще тут один дядько бігав і кричав «барига». І коли ви це все відрізаєте, як вони сядуть за стіл перемовин?

Я розумію, що вони шукають якусь зачіпку в політиці. Насправді, мова йде про корупційні схеми, які у них обриваються. І будуть обриватися й надалі, бо ми й досі ще не розібралися у всьому.

Бо є середня ланка, нижча ланка працівників. Є там цілі клани, сім’ї, які врослися туди просто. Я би хотів, щоб ми розібралися з цим всім у дуже короткий період, але це дуже складно. Бо дуже багатьох людей треба змінювати.

Є саботаж навіть на нижчому рівні. Дається неправильна інформація, затягується час, вводиться в оману. Робиться все, щоб шкодити, навіть до сьогоднішнього дня. Особливо департаменти, пов’язані із землею чи дорогами. І одномоментно всіх поміняти це просто нереально! Ми розуміємо, що це довготривалий процес. Але такий саботаж є і він неймовірний.

Багато хто сидить мріє і вірить, що все повернеться назад і буде як завжди. Бо вони до цього звикли. Вони не можуть працювати на офіційну зарплату, бо вони звикли красти набагато більше. Для цього нам потрібна підтримка преси і підтримка людей…

… Звісно якби нам не заважали то було би набагато простіше. Насправді те що вони роблять приносить нам втіху. Тому що ми розуміємо що ми діємо правильно, йдемо у вірному напрямку. Ми настільки їм по піджимали їм хвости, що вони так себе ведуть. Це все насправді дуже негідно, - переконаний Роман Клічук.


Коментарі:
Більше новин по темі: