Депутати-запроданці на сесіях міськради застосовують до Клічука тактику замору

Депутати-запроданці у Чернівецькій міській раді (Рідне місто, Команда Михайлішина та Народний контроль) після того, як вчора програли апеляційний суд у Вінниці, не впали духом і тепер, схоже, вирішили на сесіях застосовувати до Клічука і депутатської більшості тактику замору.

Не маючи можливості впливати на рішення у свій бік вони вкотре, різними тактичними заходами, намагаються дестабілізувати роботу засідань міської ради. Жодного конструктиву - проте вдається затягувати розгляд архіважливих для міста питань.

“Сьогоднішня сесія була не легшою за попереднє засідання. Окремі депутати кілька разів блокували трибуну: до розгляду одного питання повертались кілька разів, але консенсусу так і не знайшли. Згадую перші 2 сесії: всі питання розглядали усього за день, зараз по-іншому. За спиною більше ніж третина питань, але попереду ще десяток не розглянутих”, - написав у своєму Фейсбук міський гоова Клічук.

Водночас, він відзначив і позитивні новини.

За його словами, на сьогоднішньому позачерговому засіданні виконкому прийнято важливе рішення: 350 людей з інвалідністю опорно-рухового апарату отримають по тисячі гривень допомоги (в часи пандемії коронавірусу, цим людям - найскладніше). Також допомогу у розмірі півтори тисячі гривень отримають і 45 одиноких матерів, що виховують дітей з інвалідністю.

“Звичайно, це крапля в морі, але і вода камінь точить”, - додав очільник міста.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації