Депутати міськради відмовилися продовжувати оренду Московському патріархату з будівництва церкви на території Центральної міської лікарні

Депутати Чернівецької міськради проголосували за проєкт рішення про припинення оренди для УПЦ МП будівництва церкви на території Центральної міської лікарні. За таке рішення проголосувало 27 депутатів.

Про це повідомляє Суспільне Чернівці.

Релігійна громада орендує будівлю вісім років. Приміщення церкви розташоване на території лікарні та є комунальною власністю громади міста Чернівці. На сесії припинили дію договору оренди від серпня 2021 року. Він укладений між управлінням комунальної власності та релігійною організацією до 31 липня 2022 року та був продовжений до завершення воєнного стану та чотирьох місяців після.

Оренда церкви для релігійної організації була платною. Коли договір укладали, місяць оренди вартував понад 2 800 гривень.

Як зазначає Суспільне, у проєкті рішення йдеться, що оренду вирішили припинити, бо за висновком релігієзнавчої експертизи Статут про управління Української Православної Церкви має церковно-канонічний зв`язок з Московським патріархатом - ворожим до України релігійним центром.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації