Депутати міськради об'єднали кінотеатр "Чернівці" та центр імені Миколайчука

Депутати Чернівецької міськради на сьогоднішній сесії без обговорень прийняли рішення про об'єднання кінотеатру "Чернівці" та центру імені Миколайчука. "За" проголосували 23 депутати.

Кінотеатр "Чернівці" буде працювати як кіноконцертна зала. Після об'єднання обидва підприємства будуть працювати як бюджетна установа — отримувати гроші з міського бюджету, а також заробляти за платні послуги, розповіла на пресконференції 21 квітня начальниця міського управління освіти Юлія Сафтенко, повідомляє Суспільне Чернівці.

Як раніше повідомляла Чернівецька міська рада, щодо кінотеатру "Чернівці", то простір у самому центрі міста влада має намір переформатувати на кіноконцертну залу, а роботу центру Миколайчука сконцентрують на кіномистецтві.

За словами заступника міського голови Чернівців Юрія Лесюка, в основу цієї реформи закладено наступний принцип: гроші йдуть за послугою.

"Ми вже маємо успішні приклади подібних реформ у сфері охорони здоров’я і освіти. Бувший кінотеатр "Чернівці" це комунальне підприємство. Він буде приєднаний до культурно-мистецького центру імені Івана Миколачука. Ми залишаємо цей культурний простір. Більше того, плануємо розширити сферу його діяльності - тут показуватимуть не тільки кінофільми, але й проводитимуть інші корисні цікаві культурні заходи", - заявив Юрій Лесюк.

“Перетворення просто кінотеатру на кіно-концертну залу сворить нові можливості, дасть місту новий простір та може дуже пожвавити культурно-мистецьке життя Чернівців. Тут можна буде проводити різноманітні культурні проєкти різного масштабу, до яких можна буде залучати як українських, так і світових митців, - каже радниця міського голови Інга Кейван.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації