ЦВК скасувала постанову Чернівецької ТВК про реєстрацію депутатів «Рідного міста» і «Команди Михайлішина» і достроково припинала її повноваження

ПОВНА ПОРАЗКА ЗАПРОДАНЦІВ /

Центральна виборча комісія (ЦВК) на сьогоднішньому своєму засіданні визнала протиправною бездіяльність Чернівецької Територіальної виборчої комісії (ТВК) щодо не реєстрації новообраних депутатів від «Рідного міста» та «Команди Михайлішина», водночас, через грубе порушення виборчого кодексу України, скасувала постанову про їхню реєстрацію від 13 січня 2021 року та достроково припинала повноваження Чернівецької ТВК.

Про це БукІнфо повідомили власні джерела у ЦВК.

Згідно цієї постанови, політичні партії, за поданням яких до складу Чернівецької ТВК було включено осіб, повноваження яких було достроково припинено цією постановою, можуть не пізніше 18 години 27 січня 2021 року подати до ЦВК кандидатури для включення до нового складу Територіальної виборчої комісії.

Також ЦВК зобов’язала Чернівецьку міську ТВК у п’ятиденний строк від часу свого сформування зареєструвати обраних від «Рідного міста» і «Команди Михайлішина» депутатів Чернівецької міської ради.

Нагадаємо, сьогодні Чернівецький окружний адміністративний суд відмовив повністю в задоволенні судового позову представниці партії "Команда Михайлішина" Аліни Олевич до Чернівецької міської територіальної виборчої комісії щодо оскарження реєстрації депутатів Чернівецької міськради та проведення першої сесії міської ради 8 скликання. Відповідне судове рішення суддя Олег Анісімов оголосив сьогодні на засіданні.

"Суд вирішив у задоволенні позову Олевич Аліни Анатоліївни до Чернівецької міської територіальної виборчої комісії Чернівецького району Чернівецької області про визнання протиправним та скасування рішення із зобов’язанням вчинити певні дії відмовити у повному обсязі", – повідомив суддя.

Він також додав, що рішення набирає законної сили після закінчення строку прийняття апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.


Коментарі:
Більше новин по темі: