Цієї зими в ожеледь у центральній частині Чернівців дороги посипатимуть виключно сіллю, - Василь Зазуляк

Цього року в МіськШЕПі вирішили поекспериментувати: у центральній частині міста дороги посипатимуть виключно сіллю

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив заступник Чернівецького міського голови Василь Зазуляк. За його словами, таке нововведення "менше засмічуватиме зливову мережу піском, який навесні її забиває. Також ми розуміємо, що цим піском нам потім дихати".

Окрім того, заступник мера каже, що наразі всі необхідні запаси піщано-сольової суміші є: її заготовлено більше 7 тисяч кубометрів.
Зауважимо, минулої зими було використано близько 4,5 тисяч кубометрів суміші.

Якщо ж раптом зима виявиться більш сніжною ніж зазвичай (аби це не стало несподіванкою), то найближчим часом проведуть тендери на додаткову закупівлю солі та піску.

Василь Зазуляк переконаний, що наразі МКП «МіськШеп» готове до роботи в зимовий період.

“Підприємство підготувало 27 одиниць техніки, 14 з них - це посипальні машини. Але майже всі вони 70-х років випуску. Такі автомобілі використовують дуже багато палива та часто ламаються. Тому на підприємстві в посиленому режимі працюватиме ремонтна бригада. Але так не може продовжуватись постійно, підприємство повинно мати відповідну техніку з прибирання та утримання доріг. Сесією міськради надано дозвіл закупити нову техніку на умовах лізингу під державну гарантію. Наразі тривають тендерні процедури. Думаю, найближчим часом нам вдасться суттєво оновити парк техніки на МіськШЕПі”, - зазначив посадовець.

Щодо того чи вистачає суміші, солі та піску. Необхідні запаси є: вже заготовлено більше 7 тисяч кубометрів піщано-сольової суміші (нагадаю, що минулої зими було використано близько 4,5 тисяч кубометрів суміші).


Коментарі:
Більше новин по темі: