Чернівецький музикант створив петицію до влади з проханням встановити у місті пам’ятник композитору Володимиру Івасюку

ПІДТРИМАЙМО ІНІЦІАТИВУ! /

У Чернівцях зареєстрували електронну петицію щодо створення пам’ятника видатному поетові й композиторові Володимиру Івасюку.

Автор петиції – місцевий музикант Олексій Іванков – пише, що "бачити відсутність пам’ятника Івасюку в нашому місті не тільки дивно, а й соромно", пише molbuk.ua

"Розумію, що це питання не настільки нагальне, але вважаю, що надважливе. Тому хочеться аби ми втілили цю ідею в життя в найближчі 3 роки", – написав автор петиції.

"Але хотілось би підкреслити, що банальний бюст митця "попахуватиме" радянщиною і буде цікавий одиницям. Якщо ж поставити пам‘ятник саме Червоній руті, як квітці, буде куди ориґінальніше. Думаю, що при належному виконанні а також рекламі цього пам‘ятника у всеукраїнських ЗМІ можна розраховувати на те, що в Чернівцях з‘явиться ще один туристичний магніт. Потрібно зробити цю квітку фотозоною аби кожен український турист захотів зробити фото на її фоні. Будь-ласка, давайте без бюстів і постаментів - пісня "Червона рута" до сих пір жива на вустах у все нових і нових поколінь. Кожному автору набагато цінніше вшанування його творчості, аніж його самого. Сам автор, тому знаю що кажу", – повідомив він.

Музикант також вважає найкращим місцем для розташування такого монументу площу Філармонії.


Більше новин по темі:
Коментарі: