«Чернівецьке тролейбусне управління» збільшило дохід підприємства на понад 1,5 млн. гривень

В.о. керівника КП «Чернівецьке тролейбусне управління» Андрій Долгий відзвітував перед громадськістю за роботу ЧТУ. Станом на сьогодні на балансі ЧТУ є 96 одиниць тролейбусів, 4 з яких для техобслуговування, і 92 пасажирських перевезень. Більшість з них досить застарілі 1985-1992 років, пише ТРК Чернівці.

За звітний період роботи 2021р в порівнянні з 2020р підприємство підвищило дохід на більше ніж півтора мільйони гривень. Це вдалось завдяки збільшенню виручки від надання послуг з перевезення пасажирів. Також збільшили кількість наданих послуг по рекламі, надання послуг по підведенню кабелів та спільного використання електромереж.

Фото ТРК Чернівці

Завдяки можливості приймати оплату банківськими картками підприємство збільшило дохід в кілька раз. Виручка склала 439, 3 тис грн, в той час за минулий 2020 рік від безготівкових операцій отримали лише 5,9 тис грн, зазначив керівник підприємства.
Також вдалось зменшити адміністративні та операційні витрати.

Наприклад, в порівнянні з минулим роком зекономили 12 % використання електроенергії від загального споживання, що в сумі 980 тис грн.

За словами Андрія Долгого, за останній квартал 2021 р значно оновили матеріально технічну базу, оптимізували виробничий процес, оновили зовнішні знаки на тролейбусах та зовнішній вигляд тролейбусів в цілому. Зокрема, провели реставрацію історичної пам’ятки «Перший трамвай».

Управлінець поділився планами на наступний рік: «Підприємство братиме участь у програмі розвитку пасажирського транспорту Чернівецької міської громади, згідно якої отримають до кінця року 5 нових автобусів, в 2022р - 30 і в 2023 - 10 автобусів». Нині оголошено тендер на придбання нових тролейбусів на умовах лізингу на суму 50 млн грн.

Також в планах є підвищити рівень доступності громадського транспорту для людей з інвалідністю, розробка нових потенційних маршрутів та розширення маршрутів з використанням валідаторів.


Коментарі:
Більше новин по темі: