Чернівецька обласна наукова бібліотека ім. Михайла Івасюка потрапила у список «Великої реставрації»

У рамках проєкту Президента України ремонтуватимуть будівлю книгозбірні. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

За його словами, бюджетний комітет Верховної Ради погодив виплату субвенцій на комунальні об’єкти, а це дозволить уже найближчим часом розпочати їхнє фінансування.

«Виділення субвенцій для комунальних закладів – крок вперед. Адже «Велика Реставрація» – це про об’єкти по всій Україні. Деякі з культурних пам’яток перебувають саме в комунальній формі власності, але від цього їхня цінність ніяк не зменшується. Як і потреба в ремонтно-реставраційних роботах. Програма має розширюватися, і сьогоднішнє погодження бюджетним комітетом розподілу субвенції на місцеві бюджети для реставраційних робіт на пам’ятках місцевого значення є підтримкою цієї довгострокової цілі», – зауважив Ткаченко.

Як повідомляє Чернівецька ОДА у Фейсбук, за сприяння обласного Управління культури були оформлені усі необхідні документи та подані на конкурс у Міністерство культури та інформаційної політики України.

Нагадаємо, у програмі «Велика реставрація» вже беруть участь Хотинська фортеця та Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації