DIM RIA

Чернівецька міськрада сьогодні виділила мільйони. І не лише на підтримку армії...

На сесії Чернівецької міської ради сьогодні прийняли важливі рішення щодо фінансування ключових напрямів розвитку та підтримки громади.

Про це у Фейсбук повідомив міський голова Роман Клічук.

Він назвав цифри, які затвердили депутати:

11,2 млн грн - на підтримку сил безпеки та оборони.
4,7 млн грн - на придбання та встановлення пам’ятників загиблим військовослужбовцям.
600 тис. грн - на облаштування дорожнього покриття на території Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи для забезпечення належного виїзду кортежів «На щиті» та гідного вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців.
3,7 млн грн - на поточні ремонти у закладах освіти.
1,8 млн грн - на придбання медичного обладнання для закладів охорони здоров’я міста.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації