Чернівецька міськрада сьогодні виділила мільйони. І не лише на підтримку армії...
На сесії Чернівецької міської ради сьогодні прийняли важливі рішення щодо фінансування ключових напрямів розвитку та підтримки громади.
Про це у Фейсбук повідомив міський голова Роман Клічук.
Він назвав цифри, які затвердили депутати:
— 11,2 млн грн - на підтримку сил безпеки та оборони.
— 4,7 млн грн - на придбання та встановлення пам’ятників загиблим військовослужбовцям.
— 600 тис. грн - на облаштування дорожнього покриття на території Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи для забезпечення належного виїзду кортежів «На щиті» та гідного вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців.
— 3,7 млн грн - на поточні ремонти у закладах освіти.
— 1,8 млн грн - на придбання медичного обладнання для закладів охорони здоров’я міста.
Коментарі:
Більше новин по темі:
-
Примиренням у Чернівецькій Ратуші навіть не пахне. Поки колишній мер посилає подалі мера нинішнього... -
Чернівецькі новини: Василю Продану вручили підозру, а Клічука з міськрадою запросили на серйозну розмову до Осипенка -
Віддали життя за Україну: у Чернівцях з’явився меморіал полеглим воїнам -
Конкурс на посади директорів закладів загальної середньої освіти Чернівців -
У Ратуші триває позачергова сесія міськради. Дві фракції не прийшли. Опозиція вимагає "крові" Лесюка -
Лесюк відреагував на рішення депутатів міськради про своє звільнення: "Працюємо далі"
