Чернівці виграли грант на 1,76 млн. гривень на підтримку малого та середнього підприємництва, який спільно фінансують ЄС і уряд Німеччини

Чернівецька міська рада виграла міжнародний грант на суму понад 1,76 млн. гривень проєкту «Бізнес та влада: сильні разом», який спрямований на підтримку малого та середнього підприємництва, релокованого бізнесу і налагодження тісної співпраці влади та бізнесу, який спільно фінансуватимуть Європейський Союз та уряд Німеччини. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє Департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міськради.

За інформацію з Ратуші, проєкт реалізується в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини.

Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія GIZ Ukraine. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Напередодні департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міської ради підписав грантову угоду з Фондом розвитку підприємництва.

Сума гранту – 1 мільйон 769 тисяч гривень.

Проєкт буде реалізовуватися впродовж 2023 року і передбачає проведення низки заходів. Зокрема, забезпечення технічного оснащення Центру розвитку підприємництва, консультативна, менторська підтримка МСП та релокованого бізнесу, організація тренінгів, навчання та підвищення кваліфікації підприємців.

Також проєктом заплановане проведення бізнес-форуму, виготовлення промороликів про історії успіху підприємців громади, розробка стратегії з інформаційно-маркетингової підтримки МСП, створення чат-боту, каталогу МСП та інвестиційного портфоліо громади.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації