Чернівці стали одним з небагатьох міст, представлених у Німеччині на Міжнародній конференції з питань відновлення України окремим стендом - Клічук

Міжнародна конференція з питань відновлення України (Ukraine Recovery Conference – URC2024) об'єднала лідерів урядів низки країн, серед яких були присутні пан Володимир Зеленський, пан Олаф Шольц та пані Урсула фон дер Ляєн, а також представників міжнародних організацій, бізнесу та місцевого самоврядування, щоб обговорити майбутнє нашої держави.

Міський голова Чернівців Роман Клічук виступив спікером на одній з панелей разом з представниками урядів, мером міста Лейпциг, керуючим Банком розвитку Ради Європи та президентом Федерації будівельної промисловості Німеччини про сталий розвиток міст, енергоефективність та посилення стійкості муніципальної інфраструктури.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

Клічук розповів про життя нашого міста в умовах воєнного стану, виклики та основні потреби з якими ми стикаємося. Поділився баченням розвитку Чернівців та підкреслив важливість співпраці з міжнародними партнерами.

“Чернівці стали одним з небагатьох міст, представлених на форумі окремим стендом. Ми активно спілкувалися з потенційними донорами та презентували інвестиційні проєкти розвитку громади”, - зазначив мер Чернівців у своєму дописі.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації