Чернівці будуть змушені підняти тариф на опалення, бо він найнижчий в Україні – мер Клічук

Чернівці будуть змушені підняти тариф на централізоване опалення, бо його вартість не переглядали упродовж п’яти років. Про це в ефірі телеканалу ТВА учора ввечері повідомив міський голова Роман Клічук, пише МБ.

Він повідомив, хто є найбільшими неплатниками за житлово-комунальні послуги.

"Якщо ми аналізуємо, хто не платить... Насправді, пенсіонери, люди, які не мають можливості вчасно оплачувати, є найбільш дисциплінованими платниками. Бо більшість людей, які відмовляються платити – це ті, що здають квартиру в оренду, які мають гроші, але в них таке ставлення до влади... Вони просто вважають, що вони сплачувати не будуть. І крапка", – сказав мер Чернівців.

Клічук зауважив, що тарифи на "комуналку" в Чернівцях є найнижчими в Україні.

"Наше місто знаходиться в самому кінці. Ці тарифи давно не піднімали. Боялися, чи що? Просто не брали на себе відповідальність", – повідомив Клічук.

Міський голова сказав, що в мерії шукатимуть шляхи для виділення місцевих субсидій жителям для оплати за теплопостачання.

Щоправда, він вважає, що дотувати комунальні підприємства Чернівців з міського бюджету означає "забирати гроші з ремонту доріг і з комунального транспорту".

"Тобто, все населення міста платить за тих людей, які мають опалення. Тобто, якщо ви не користуєтесь централізованим опаленням, ваші гроші все одно йдуть на оплату замість тих грошей, які ним користуються", – сказав міський голова.

"Тому ми змушені будемо поставити ринкову ціну. Бо за п’ять років піднялась ціна на електроенергію, на газ, а ціни на опалення в Чернівцях, як були, так і залишилися", – сказав Роман Клічук.


Коментарі:
Більше новин по темі: