Частина вулиці Шевченка у Чернівцях розрита, але на паперах Бешлея роботи вже завершені, - Зазуляк (ВІДЕО)

ЗАПРОДАНЦІ НАКЕРУВАЛИ... /

За керівництва Володимира Бешлея Департамент ЖКГ Чернівецької міськради підписав акт виконаних робіт та здійснив стовідсоткову оплату за ремонт дороги на вулиці Шевченка, яка стоїть розрита. Про це у програмі Суть Речей на Радіо 10 розповів заступник Чернівецького міського голови Василь Зазуляк, пише ІА АСС.

Ремонт вулиці Шевченка – це одна з болючих тем, по якій є багато питань до колишнього директора Департаменту ЖКГ Володимира Бешлея, зазначив Василь Зазуляк.

Він розповів, що візуально роботи незакінчені, але акти виконаних робіт підписані у повному обсязі, а також здійснена стовідсоткова проплата за ремонт дороги. А це є грубим порушенням, додав заступник міського голови.

«В нас була комісія по цій вулиці, ми виїжджали на місце, я дивився акт виконаних робіт і побачив там дуже багато запрезентованих робіт і матеріалів, яких насправді не видно. Я дав доручення колишньому директору департаменту замовити експертизу в експерта, я обов’язково хочу бути присутнім при проведенні цієї експертизи, щоб побачити, чи були там зловживання, але сам факт того, що роботи незакінчені, а вже підписаний акт виконаних робіт і проплачені кошти у повному обсязі, багато про що говорить», - сказав Василь Зазуляк.

Він додав, що наразі роботи на вулиці Шевченка не проводяться, хоча підрядник на початку року обіцяв, що якщо будуть сприятливі погодні умови, він завершуватиме ремонт.

вулиця Шевченка у Чернівцях

Про ремонт інших доріг

Також заступник міського голови розповів, що кошти на ремонт вулиці Хотинської є і роботи там продовжать згідно з тими графіками, які були затверджені. Крім того, міська рада профінансує завершення ремонту дороги на вулиці Кармелюка. «Власних коштів з спецфонду немає так багато, щоб ми могли цього року розпочати ремонтувати великі вулиці. COVID-19 також вніс суттєві поправки в бік зменшення наповнення бюджету міста, але ми цього року обов’язково профінансуємо завершення робіт по вулиці Кармелюка, тому що переконані, що не можна залишати її у такому стані», - розповів заступник міського голови. У міській раді працюватимуть з тими вулицями, де вже затверджена проектно-кошторисна документація.

«Насправді у нас не так багато вулиць, де вже є розроблена і затверджена проектно-кошторисна документація, а це займає дуже багато часу. Якщо би навіть завтра у нас з’явилося дуже багато грошей, ми просто не зможемо зробити ті роботи, тому що нам потрібен проект і для того, щоб він мав високу будівельну якість, нам потрібен час. Ми будемо запускати ці процеси для того, щоб коли покращаться фінансові можливості, ми могли проводити тендер і роботи, не чекаючи рік-два на те поки спроектують ті, чи інші інфраструктурні об’єкти», - каже Зазуляк.

Новий проспект

У міській раді збирали робочу групу з приводу ремонту дороги на так званому «новому» проспекті. Василь Зазуляк сказав, що був здивований, коли почув, що для будівництва дороги потрібні сотні мільйонів гривень.

«Тому що там потрібно прокладати мережі практично у повному обсязі і попереднім детальним планом території було передбачено два підземні переходи. А це знову ж таки здорожує проект ще на 42 мільйони гривень і це в цінах 2018 року. Ми прекрасно розуміємо важливість тієї дороги для містян, розуміємо, що таким чином був би дуже розвантажений сторожинецький напрямок і в нас не було би корків вранці та ввечері у районі вулиць Каспрука та Сторожинецької.

Тому ми будемо вносити корегування у проектну документацію, будемо розуміти, які кошти потрібні на сьогодні. І також наше завдання - шукати кошти для того, щоб ми могли зробити ту дорогу якісною і не треба було переробляти асфальт так, як, на жаль, трапляється протягом останнього тижня, на одній частині проспекту Незалежності, яка була зроблена нещодавно», - додав Василь Зазуляк. І сказав, що дав доручення підготувати кошторисне коригування проектної документації по проспекту Незалежності.


Коментарі:
Більше новин по темі: