"Це не громадський простір, а хороший ресторан": Клічук розповів, що буде з приміщенням колишньої «Української книги»

Заклад, де замість "Української книги" мали намір зробити кав’ярню-"книгарню" поки не буде працювати.

Про це на брифінгу розповів мер Роман Клічук, пише МБ.

"Колишнє приміщення "Української книги" належало громадській організації "Інститут розвитку міста Чернівці". Але громадське об’єднання не має права займатися господарською діяльністю", - зазначив Роман Клічук.

Мер був на перевірці приміщення і вважає, що зробили ресторан, а не громадський простір. Також тут він зустрівся з Олександром Пуршагою (колишнім депутатом міської ради та начальником управління капітального будівництва Чернівецької ОДА), який виявився одним із співвласників майбутньої кав’ярні.

“Українська книга” стала ласим обєктом для одного міцевого шкурняка. Фото МБ

"Коли я там був присутній, зрозумів, що це не громадський простір, а хороший ресторан. Там вкладені серйозні гроші, зроблений гарний хороший заклад з великою кухнею, з великою барною стійкою. І для того, щоби заклад запрацював, просили погодити здати приміщення у суборенду на приватних підприємців. Я сказав, що цього не буде, тому що це ненормально, коли у центрі міста використовують приміщення за 3 тисячі гривень на 150 квадратів. Його ринкова вартість 80 тисяч гривень", - зазначив Клічук.

Наразі до суду передано справу щодо розірвання договору надання оренди приміщення колишньої "Української книги".

"Міська рада підтримує дії прокуратури, тому що вважаємо, що у той спосіб, в який передавалося приміщення "Української книги" , він був неправильний. І з моральної точки зору неправильно, коли громадське об’єднання за безцінь бере приміщення у центрі міста. Я не знаю, яким чином у законний спосіб збільшити оренду. Це потрібно радитися з юристами та громадськістю", - сказав міський голова.

Раніше повідомлялося, що прокуратура вимагає у судовому порядку розірвання договору оренди та повернення громаді колишнього приміщення "Української книги", що на Центральній площі, 10.


Коментарі:
Більше новин по темі: